Liceum - najpiękniejsze lata życia! Forum Licealisty. Ogłoszenia, praca, języki obce, studia, szkoły średnie, szkolnictwo, muzyka, darmowe programy, download, hyde park, humor, imprezy, sport, kino, komputery, książki, i wiele innych...

Kuszczak - puszczak, bramkarz strzelił nam gola

Ленин

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 2764

Skąd: Ustka

PostWysłany: Śro 11:10, 31 Maj 2006    Temat postu: Kuszczak - puszczak, bramkarz strzelił nam gola

Polska reprezentacja piłkarska pod wodzą Pawła Janasa przegrała w meczu z Kolumbią 1:2 (0:1). Był to ostatni mecz Polaków na własnym podwórku przed wyjazdem na finały piłkarskich mistrzostw świata w Niemczech.
"Przegląd Sportowy": Stadion był przeciwko nim

Tak grająca reprezentacja Polski nie ma szans na wyjście z grupy na mistrzostwach świata. W ostatnim meczu przed wyjazdem do Niemiec podopieczni Pawła Janasa przegrali z drugim składem Kolumbii, która na mundial się nawet nie zakwalifikowała.
Schodzących do szatni Polaków pożegnały przeciągłe gwizdy. Ale jeszcze większe powitały ich po przerwie, kiedy kibice zauważyli, że Janas wpuścił na boisko Grzegorza Rasiaka. Kiedy ten zmarnował doskonałe podanie od Żurawskiego gwizdy zmieniły się w buczenie. Wtedy nie było już na stadionie kibica, który nie pytałby, gdzie jest Frankowski.
"Gazeta Wyborcza": Janas widział coś dobrego, ale nie wie co

Błąd Boruca, "wielbłąd" Kuszczaka i gol Jelenia sprawiły, że Kolumbia pokonała Polskę 2:1 na dziesięć dni przed inauguracją mundialu. Piłkarze, którzy żegnali się z kibicami, w Polsce zostali wygwizdani. Kolumbijczycy, którzy przed tygodniem zremisowali z Ekwadorem 1:1, wczoraj długimi momentami grali z Polakami w dziada. Kibice byli przeciw swojej drużynie szydząc z niej okrzykami "ole, ole, ole", gdy Kolumbijczycy wymieniali podania, a Polacy biegali między nimi bezradnie. Fani wzywali też Frankowskiego i Dudka, których Janas na mundial nie wziął.

"Rzeczpospolita": Bramkarz strzelił Polakom gola

Fatalnie wypadło pożegnanie reprezentacji na Stadionie w Chorzowie. Zamiast goli Polaków kibice obejrzeli dwa gole piłkarzy Kolumbii i tylko jeden swoich. Przy obu straconych golach zawinili bramkarze: grający przed przerwą Artur Boruc i zastępujący go później Tomasz Kuszczak. Większy błąd popełnił ten drugi. Boruc poślizgnął się i nie sięgnął piłki po strzale z rzutu wolnego, natomiast źle ustawiony Kuszczak nie złapał piłki, którą spod własnej bramki wykopnął jego kolega po fachu Martinez. Pozostali reprezentanci Polski, obrońcy, pomocnicy, napastnicy, też zawiedli. Zdobyty w 90 minucie przez Ireneusza Jelenia gol niewiele w tej ocenie zmienia.

"Dziennik Polski": Cisza, zdumienie, wściekłość

Najpierw była minuta ciszy w intencji nieodżałowanego Kazimierza Górskiego, potem seria życzliwych reakcji na obiecujące reakcje biało-czerwonych. Czar prysł po 20 minutach, a zdumienie przerodziło się we wściekłość, gdy Polacy w kuriozalnych okolicznościach stracili drugiego gola. Udających się na mundial wybrańców narodu pożegnał festiwal gwizdów. Polska przegrała w Chorzowie z Kolumbią 1:2 (0:1).

"Gazeta Krakowska": Dudek, ratuj!

W towarzyskim meczu piłkarskim, symbolicznym pożegnaniu się biało-czerwonych z kibicami przed niemieckimi finałami mistrzostw świata, reprezentacja Polski z Kolumbią 1:2 (0:1). Porażka swoją drogą, ale najbardziej niepokoi styl gry naszej drużyny, a właściwie jego brak. Mecz przejdzie też do historii dzięki kuriozalnej bramce puszczonej przez Tomasza Kuszczaka. Nie złapał piłki, którą kolumbijski golkiper wybił na połowie przeciwników. Na selekcjonera Pawła Janasa i jego wybrańców spadną pewnie gromy. Może jednak poczekać z krytyką do występów Polaków w finałach MŚ?

"Super Express": Kuszczak - puszczak

"Gdzie jest Dudek, gdzie jest Frankowski, Janasowi dziękujemy" - kibice na stadionie Śląskim w Chorzowie byli wczoraj wyraźnie zdegustowani postawą biało-czerwonych. Nie mogli się pogodzić brakiem Jerzego Dudka i Tomasza Frankowskiego w kadrze na mistrzostwa świata w Niemczech. Czary goryczy dopełniła porażka z Kolumbią 1:2, w ostatnim meczu biało-czerwonych w Polsce przed mundialem. Zamiast braw i głośnego dopingu dziękujemy, piłkarzy żegnały gwizdy.

"Fakt": Polacy się za was wstydzą

To była prawdziwa kompromitacja! Kilkadziesiąt tysięcy widzów zapłaciło za bilety na piłkarski mecz, tymczasem obejrzeli cyrk z udziałem polskich piłkarzy. Jednak żaden cyrk na świecie nie ma takiej oglądalności... Kibice nie oszczędzili trupy Pawła Janasa, wygwizdując kompromitujących się piłkarzy.
Zawiedli wszyscy - obrona nie była monolitem, pomocnicy nie stwarzali sytuacji napastnikom, a ci - kiedy doszli już do piłki, marnowali każdą okazję. A Dudek, Frankowski i Kłos mogli tylko śmiać się do rozpuku przed telewizorami. I krzyczeć OLE!

Chyba troche to za ostre, ale należy się. Ja z krytykami narazie poczekam do meczów na MŚ. Wink

aniołek
Użytkownik

Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 15

PostWysłany: Śro 18:38, 31 Maj 2006    Temat postu:

Akurat to widziałam.
Szczerze współczuję wszystkim fanom piłki.

PostWysłany: Śro 19:49, 31 Maj 2006    Temat postu:

Oglądałam i jakoś meczyk mi nie przypadł do gustu,a szkoda...
Polacy przegrali,choć walczyli zaciekle...
Najbardziej jednak śmiałam się z bramki,którą Nasz bramkarz sam strzelił...
Dobrze,że chociaż nie przegraliśmy do jajca ;]

SpYchAcZ

Posty: 328

PostWysłany: Śro 19:50, 31 Maj 2006    Temat postu:

Mała_Czarna napisał:

Chyba nie ogladalismy tego samego meczu ? czy mi sie zdaje...

PostWysłany: Śro 19:54, 31 Maj 2006    Temat postu:

a czytaliście chociaż posta,którego Freak napisał? yyyy...przecież mówię o tym samym meczu...

-> "Rzeczpospolita": Bramkarz strzelił Polakom gola

SpYchAcZ

Posty: 328

PostWysłany: Śro 19:56, 31 Maj 2006    Temat postu:

yyyy... chyba czeytelm... i chodzi o to ze Bramke strzelil Kolumbijski bramkarz naszemu bramkarzowi... chyba dobrze mowie ??